Výhody cestovania karavanom

[ « späť ]
Úvodná stránka » Blog » Výhody cestovania karavanom

Výhody cestovania karavanom

Cestovanie osamote nie je pre každého. Väčšina potrebuje mať na blízku tých, ktorých tak najviac milujeme. Tu prichádza otázka, čo vám ponúkne slobodu v cestovaní a zároveň mať nablízku tých, na ktorých nám záleží? Áno, správnou odpoveďou je karavan. Pravdu povediac, nepoznám žiaden prostriedok, ktorý vám dopraje toľko slobody, komfortu a úžastných zážitkov s blízkymi v jednom ako karavan. Tu sa dostávame k prvej bezkonkurenčnej výhode, oproti iným prostriedkom na cestovanie.

1. Cestovať s celou rodinkou

Je vás veľa? Chcete zobrať väčšiu časť rodiny na krásny výlet? V našom karavane Fiat Sunlight sa bez problémov zmestí 7 osôb, pri čom bude ešte dostatok miesta a nikto sa nebude cítiť ubratý o svoj priestor.

2. Pumpa,Tesco, FastFood? Netreba!

Myslite na svoje zdravie. Karavan vám umožňuje si navariť vaše obľúbené jedlá kedykoľvek a kdekoľvek. Kto by jedol bagety na pumpe, keď môže mať výborný obed od šikovnej gazdinky? V našom karavane je okrem miesta aj veľká chladnička, sporák a všetko, čo budete potrebovať pre vaše kulinárske umenie.

3. Hotel 30km od destinácií? Správny cestovateľ nemusí

Naše heslo je, radšej milión hviezd nad hlavou ako 5 hviezdičiek v hotely. Ak patríte medzi skalných cestovateľov, tak mi určite dáte za pravdu. Okrem toho, nie je to úžasné ráno vstať a hneď ísť do vody? V našom karavane sa dokonale vyspíte a z okna budete môcť sledovať výhľad vedľa miesta, kde ste sa vybrali na odpočinok. Čo môže byť krajšie, však?

4. Milujete spontánnosť?

My určite! Okrem toho, že si môžete termín vašej dovolenky prispôsobiť vašim potrebám bez toho, aby ste sa báli prepadnutej rezervácie sa môžete tak isto zastaviť cestou na mieste, ktoré vám učarovalo, alebo aj zmeniť úplne plánovanú cestu dovolenky.


KOHAJDA s.r.o.
Sielnica 499, 962 31, Sielnica, Slovenská republika
tel.: 0905 642 800
počet prístupov od 20.05.2019: 17290
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie