Karavan

Karavan Fiat Capron Sunlight T67 – Flerencia, 2287 cm3, MJET, výkon 96 kW, r.v. 07/2017, 61000 km.
Sunlight T67 – Florencia je komfortná moderná rada v ponuke karavanov kvalitou zodpovedajúca nemeckej výrobe. Rozmery D 738 , Š 233, V291 . V interiéri naozaj nechýba dostatok priestoru. Kráľovské obývačkové sedenie s pohodlnými otočnýmy, veľmi kvalitnými výškovo nastaviteľnými autosedadlami vodiča a spolujazdca. Na sedenie počas jazdy auto disponuje štyrmi sedadlami s bezpečnostnými pásmi a v prípade potreby, želania sa dá namontovať piate fix sedadlo s bezpečnostným pásom. Obývačka s jedálenským stolom uhostí bez obtiaží pohodlne 6 – 7 ľudí. V celom priestore autokaravanu nemá problém so státím človek s výškou cez 190 cm. Pohodlné posteľe, vpredu sklápateľné 195×140 pre dvoch, vzadu 205×210 , tu sa dajú urobiť dve modifikácie, buďto celý rozmer ako manželská posteľ s prístupom cez mobilný rebrík alebo dve separé lôžka s otvorom v strede na pohodlné schádzanie schodíkmi, pre prípad napríklad pánskej jazdy, kedy každý chce spať oddelene. Výhodou systému spúšťania predného dvojlôžka je, že aj po sklopení je možné vchádzať do nadstavby a vychádzať z nej bez toho, aby sa muselo zdvihnúť. V prípade potreby je možné sklopením jedálenského stolu rozložiť ďalšie pohodlné obývačkové spanie pre min. 2 – 3 deti.

Výbava a príslušenstvo: Spoľahlivý, pružný, tichý a úsporný motor MJET, 6 stupňová manuálna prevodovka s TEMPOMATOM – veľmi dôležité pre dlhé jazdy mimo republiky, FWD / pohon predných kolies/, palivo nafta, motorová klimatizácia, airbag vodiča aj spolujazdca, ESP / ABS a ASR /, multimediálny systém ZENEC s navigáciou,TV s USB diskom a množstvom filmov, zadná parkovacia kamera, funkčná aj bez zaradenia spiatočky, aj parkovacie senzory, elektricky ovládané spätné zrkadlá s vyhrievaním, elektricky ovládané okná kabíny, veľké panoramatické strešné okno nad kabínou. Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, integrovaná anténa v spätnom zrkadle, kvalitné autorádio. Nezávislé plynové aj elektrické kúrenie a ohrev vody Truma Combi 6. Elektrické je výhodné pri napojení na elektrinu v karavanovom mestečku, šetrí zásoby vášho plynu. 2 plynové bomby. Solárne dobíjanie batérie zabezpečuje nezávislosť od dobíjania elektrickým káblom, keď sa kempuje na voľno v prírode. Kuchynská linka s drezom a plynovým sporákom s 3 platničkami, moderná dizajnová chladnička Thetford 175l so samostatnou mrazničkou 31l s plne automatickým prepínaním napájania plyn / 220 V / 12V atiež voliteľným manuálnym prepínaním. Kúpelňa s WC a sprchovým kútom. Sieťky proti hmyzu a rolety na všetkých oknách a dverách nadstavby, nádrž na čistú vodu 122l, nádrž na odpadovú vodu 92 l s ohrevom, samostatná batéria pre obytnú časť, indikátory stavu nádrží a batérií, zásuvky 3×220 V, 2 x USB. Markíza Thule, garážové dvere na oboch stranách, obrovská garáž. Alarm plynov / propán, CO, narkotické /. Čo sa týka dovybavenia interiéru. V aute je plná výbava kuchyne. Kempingové exteriérové sedenie pre 4+4 osoby. Výbavu pre spanie, periny, vankúše a uteráky si každý berie samozrejme svoje. Poťahy madracov sú naše. Veľká výhoda, jeden univerzálny kľúč ku všetkým dvierkam nadstavby. Vstup do nadstavby uľahčuje elektricky výsuvný schodík.
Auto sa odovzdáva naplnené vodou, dve plynové bomby. Výbava WC – špeciálny papier a chémia. Všetky dôležité doplnky a vybavenie – hadica na doplnenie vody, externý dobíjací elektrický kábel s prevodkami, vyrovnávacie kliny s vodováhou, potrebné náradie, lano na prádlo, vonkajší koberec a množstvo drobných vecí vypozorovaných praxou k príjemnému karavaningu. Hry ako šachy, karty a pod. Autonabíjačky na androidové typy mobilných telefónov / micro USB a USB typ C /. Tablet k použitiu v miestach s prístupom na WIFI.
Za jednorázový príplatok 50 € je možné si doprenajať aj tichú Profesionálnu benzínovú digitálnu invertorovú elektrocentrálu KIPOR – doporučujeme.
Vzhľadom k tomu, že je karavan vo výbornej výbave a plne vybavené technikou je logicky aj trošku náročnejšie na obsluhu. Z tohoto dôvodu nájdete v interiéri podrobný návod, alebo skôr rady na ovládanie všetkých komponentov a bezpečnostné upozornenia ako na obsluhu auta, tak aj základné info o hlavných zásadách autokaravaningu / hlavne pre začínajúcich autokaravanistov /, ktoré Vám nie len zjednodušia a spríjemnia cestovanie, ale aj zabezpečia vyhnutiu sa nepríjemných alebo aj nebezpečných situácií, o ktoré nikto pri dovolenkách nestojí. Samozrejmosťou je aj neustála podpora – možnosť spojiť sa s majiteľom telefonicky alebo e-mailom, ak si to vážnosť situácie vyžaduje.

Štvorkolka TGB Blade 1000 je najsilnejšia štvorkolka na našom trhu. Ideálna do terénu, cestu zvláda tiež bez obtiaží. Veľký zadný kufor do ktorého odložíte všetko potrebné na celodenný TRIP. Štvorkolka disponuje aj ťažným zariadením, elektrickým navijákom a snehovou radlicou. Má chránený podvozok a predný a zadný nosič.

Vodný skúter SEA DOO SPARK, najnovšia verzia výkonného a pritom tichého a úsporného štvortaktného vodného skútra. Ponúka neskuteočne veľa zábavy, v režime SPORT až brutálneho výkonu. V SR ju využívame hlavne na Liptovskej Mare – spusť na pláži v Trnovci, alebo na Dunaji pár km pod Patincami cca 20 km od Komárna po prúde je veľmi pekný kus Dunaja, kde je jazda skútrami oficiálne povolená a nachádza sa tu aj verejná betónová spusť do rieky s peknými plážami.

Motorka Honda NC 750 X Automat je najlepšie cestné enduro – automat na trhu. Neskutočne kľudná motorka a pri tom po prepnutí do S režimov – S1, S2 alebo S3 beštia. Automat veľmi vhodný aj pre neskúsenejších motorkárov aj baby, viete sa sústrediť len a len na jazdu. Motorka je nadštandarne dovybavená plus má 3 profi veľké boxy.

Legenda menom Audi S3 s úžasným motorom 2,0 TFSI s cheap tuningom blížiacim sa 200 KW so zvukovou kulisou pekla na zemi a vysokootáčkovým radením. My si tento závoďák vychutnávame na Slovakia Ringu.

Značkový profi E bicykel pre pekelnú jazdu terénom zvádne veľa km s e – dopomocou. Kvalitné horské aj track bicykle s komplet výbavou pre dospelých, pánov aj dámy a tiež deťúrence. Veľmi vhodné prenajať si spolu s autokaravanom.

[ « späť ]

Florencia - čelný pohľad pravý
« » Florencia - čelný pohľad pravý
Florencia - čelný pohľad pravý Florencia - čelný pohľad Florencia - čelný pohľad ľavý Florencia - zadný pohľad ľavý Florencia - zadný pohľad pravý Florencia - predný pohľad Florencia - zadné spanie nerozložené Florencia - zadné spanie rozložené pre troch Florencia - predné spustené spanie Florencia - priestor vodiča a spolujazdca Florencia - kuchyňa Florencia - kúpelňa Florencia s bicyklami a markízou Florencia s exteriérovým sedením a markízou Florencia - vchod do nadstavby Florencia - kuchynská plocha s chladničkou Florencia - palubná doska Florencia - obývačka Florencia - garáž Florencia - detektor plynov Florencia - panoráma vodiča a spolujazdca Florencia - obývačka s otočenými sedadlami vodiča a spolujazdca Vodný skúter SEA DOO SPARK Honda NC 750 X Autosedačka Legenda Audi S3 v Nízkych Tatrách vybavenie na vodu

KOHAJDA s.r.o.
Sielnica 499, 962 31, Sielnica, Slovenská republika
tel.: 0905 642 800
počet prístupov od 20.05.2019: 17290
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie